Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

ZPŮSOBY DORUČENÍ

•    Česká pošta – zboží je doručeno prostřednictvím České pošty. Cena poštovného je stanovena dle váhy zboží 75-130 Kč, poštovné na Slovensko 180-250 Kč.
•    PPL (pouze ČR) – zboží dopraveno na uvedenou adresu prostřednictvím společnosti PPL, cena této dopravy je 180 kč.

DODACÍ LHŮTY

Zboží vyrábíme dle aktuálních objednávek a skladem je pouze několik kusů, obvyklé dodací lhůty u neskladových položek jsou 1-2 týdny.


REKLAMACE DOPRAVY

Prosím zkontrolujte Vaši zásilku při převzetí. V případě zjevných poškození obalu zásilku nepřebírejte a sepište s poštovním úředníkem reklamační protokol. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Pro bližší informace lze kontaktovat zdarma ČP na tel. čísle 800 10 44 10

 
ZPŮSOB PLATBY

•    Bankovním převodem – po obdržení objednávky Vám bude zasláno číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte převodem na náš bankovní účet vedený u Fio banka, a.s. a po obdržení platby Vám bude odesláno zboží.

•    Dobírkou – zboží zaplatíte až při obdržení zásilky pracovníkovi České pošty. Při tomto způsobu platby je účtován poplatek 50 Kč. Dobírka není možná u zboží zasílaného na Slovensko ani službou PPL.


KONTAKT

internetový obchod provozuje: Ing. David Semrád, adresa: Všestudy 58, Všestudy, 277 46

IČ: 03337791,
DIČ: CZ8901020898, Nejsem plátce DPH.


E-MAIL: info@vykroj.cz